Mūsējiem mūziķiem panākumi 21. Starptautiskajā Jauno mūziķu konkursā Itālijā.

Aizvadītā nedēļa atnesusi starptautiskus panākumus vairākiem Ķekavas Mūzikas skolas jaunajiem pianistiem un Ķekavas jauniešu simfoniskajam orķestrim. 3.-7. maijā Itālijā Citta di Barletta norisinājās 21. Starptautiskais Jauno mūziķu konkurss.

Tajā piedalījās klavieru klases audzēknes Varavara Godunova, Jeļizaveta Čavkina solo kategorijā un Varvara Godunova un Alīna Dolgova ansambļu kategorijā (pedagogs Diāna Zandberga). Meitenes ieguvušas godalgotas vietas visās kategorijās: Varvara Godunova- 1. vietu, Jeļizaveta Čavkina- 3. vietu, bet ansamblis- 2. vietu. Konkursā piedalījās dalībnieki no Itālijas, Maltas, Ķīnas, Armēnijas, Kosovas, Serbijas, Krievijas, Montenegro, Kazahstānas u.c. valstīm.

Savukārt simfoniskais orķestris diriģenta Pētera Plūmes vadībā piedalījās 59. Eiropas Jauniešu Mūzikas festivālā Neerpeltā, Beļģijā. Festivāla ietvaros notika orķestru konkurss, kurā Ķekavas jauniešu simfoniskais orķestris ieguva 1. vietu. Apsveicam laureātus un viņu pedagogus!

Ķekavas Mūzikas skola