Baldones muzejā apskatāma porcelāna izstāde

Baldones muzejā līdz 31. jūlijam apskatāma krāšņa izstāde: baldonieša, Baldones vidusskolas skolēna Teo Ralfa Jēkabsona personīgās kolekcijas izstāde "Porcelāna trauki".

Izstādē aplūkojams liels skaits dažādu porcelāna un fajansa trauku: servīzes, karafes, deserta trauki, vāzes, dekoratīvas formiņas un citi. Vairums ražoti Rīgas porcelāna rūpnīcā, Kuzņecova porcelāna un fajansa fabrikā, kā arī Jesena porcelāna fabrikā.

Apmeklētājiem būs īpaši interesanti aplūkot arī pazīstamu autoru, piemēram, Zinas Ulstes, Beatrises Kārkliņas un Levona Angadžanjana, darbus.

Apmeklējot muzeju, jāievēro valstī aktuālie epidemioloģiskās drošības ierobežojumi, jālieto sejas maska un jāievēro 2 metru distance no citiem apmeklējumiem.

Ieejas maksa: pieaugušajiem: 1,50 eiro, ģimenei: 2 eiro, pensionāriem, skolēniem, studentiem -  0,50 eiro. Pirmsskolas vecuma bērniem, cilvēkiem ar invaliditāti, muzeju darbiniekiem – ieeja bez maksas.

Baldones muzejs
05.07.2021.