Aicinām pieteikties supervizorus

Lai Ķekavas novada pedagogiem sniegtu psihoemocionālo atbalstu Covid 19 pandēmijas radīto seku mazināšanai, Izglītības, kultūras un sporta pārvalde līdz 3.novembrim izsludina pieteikšanos un meklē supervizorus.

Supervīzija ir mērķtiecīgi organizēts konsultatīvs un izglītojošs atbalsts pedagogiem viņu profesionālās kompetences un profesionālās darbības kvalitātes pilnveidošanai. Tās laikā pieredzējuša profesionāļa – supervizora vadībā daudz uzmanības tiek veltīts attiecību veidošanai, profesionālo jautājumu formulēšanai, izzināšanai un problēmu risināšanai.

Ķekavas novada izglītības iestādēs strādājošajiem pedagogiem supervīziju mērķu grupas plānotas par šādām tēmām:

• Stresa faktoru un izdegšanas mazināšana;
  • Attiecību veidošana ar kolēģiem, skolēniem, padotajiem;
  • Pārrunas par pieredzi, veiksmi un problēmsituācijām;
  • Izdegšanas sindroms, nogurums;
  • Kā veiksmīgāk pielāgoties dažādām pārmaiņām skolā un izglītībā, godprātīgi veicot visus pienākumus un tajā pašā laikā nenozogot laiku savai ģimenei un personīgajiem hobijiem; sadarbības prasmju uzlabošana lēmumu pieņemšanas procesā, respektējot kolēģu dažādās prioritātes, pieredzi, pieeju un  izpratni par kvalitatīva mācību procesa nodrošināšanu un sadarbība komandā;
  • Stresa faktoru un izdegšanas mazināšana, profesionālo robežu apzināšanās;
  • Rīcības alternatīvu atrašana konkrētās darba situācijās un attiecību veidošana ar kolēģiem, skolēniem  un padotajiem + profesionālo robežu apzināšanās;
  • Darba stratēģijas; rīcības alternatīvu atrašana konkrētās darba situācijās; meklēt risinājumus problēmām un atbalstu sarežģitās situācijās.

Plānotais supervīziju īstenošanas periods: 2021. gada 15.novembris līdz 2021. gada 31. decembris.

Pieteikšanās: pretendents savu piedāvājumu iesniedz elektroniski līdz 2021. gada 3.novembrim, plkst. 17:00, nosūtot to uz e-pasta adresi –
cenuaptauja@kekava.lv.

Atkarībā no situācijas valstī supervīzijas iespējamas gan klātienes, gan attālinātā formā.

Projektu finansē Izglītības kvalitātes valsts dienesta koordinētā atbalsta programma “Supervīzijas Latvijas pedagogiem Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai”.

Plašāka informācija pielikumos:

1.       Supervīzijas nodrošināšana Ķekavas novada pedagogiem un izglītības iestāžu vadībai

2.       CENU APTAUJA

3.       Līgums par supervīzijas pakalpojuma nodrošināšanu