Ķekavas mūzikas skolas audzēkņi un absolventi simfonisko orķestru grupā Beļģijā iegūst pirmo vietu

Ar iegūtu pirmo vietu simfonisko orķestru grupā, no starptautiskā konkursa „The European Music Festival for Young People” Nērpeltā (Neerpelt) Beļģijā atgriezušies Ķekavas mūzikas skolas audzēkņi un absolventi, kuri piedalījās konkursā  Rīgas Rajona Jauniešu Orķestra sastāvā. Orķestris no 2011.  gada sākuma pārtapis par Ķekavas Jauniešu Orķestri, kurā muzicē arī jaunieši no visa Rīgas apriņķa un Ķekavas novada pašvaldība ir orķestra oficiālais atbalstītājs.

Orķestris festivālā piedalījās ne tikai konkursā, bet kopā ar simfoniskajiem orķestriem no Lielbritānijas un Polijas iestudēja amerikāņu komponista Ričarda Šeparda muzikālu uzvedumu „Brēmenes muzikanti” – aizraujošu muzikālu pasaku, kas visai drīz varētu piedzīvot savu pirmizrādi arī Latvijas pilsētās. Spožos panākumus kaldināt orķestrim palīdzēja arī orķestra diriģents Pēteris Plūme, Igors Doriņš (vijoles skolotājs, Siguldas mūzikas skola), Daiga Rozentāle ( vijoles skolotāja, Ķekavas mūzikas skola), Dace Štrodaha (vijoles skolotāja, Mārupes mūzikas skola), Maija Liepiņa (čella skolotāja, Siguldas mūzikas skola) un Elmārs Rudzītis (saksofona skolotājs Siguldas mūzikas skola).

Sabiedrisko attiecību daļa