Lai nodrošinātu drošu mācību procesu, uz laiku tiks slēgta Baldones vidusskolas aktu zāle un trīs mācību klases

Ķekavas novada pašvaldība ir saņēmusi speciālistu atzinumu, kas nosaka, ka Baldones vidusskolas aktu zāles grīdai nav atbilstošas nestspējas, tādēļ pašvaldība lēmusi, ka skolēnu un pedagogu drošības dēļ tiks slēgts skolas mācību korpuss – otrā stāva aktu zāle un zem tās esošās trīs mācību klases ar gaiteni.

Ķekavas novada pašvaldība informē, ka pēc pašvaldības ierosinājuma veikts Baldones vidusskolas aktu zāles apsekojums, kurā konstatēts, ka zāles grīdai nav atbilstoša nestspēja. Lai nodrošinātu drošu mācību procesu, pieņemts lēmums no 14.decembra uz laiku slēgt Baldones vidusskolas aktu zāli, trīs mācību klases, savienojošo gaiteni un pagrabstāva garderobes.

Šobrīd skolas vadība un pašvaldības speciālisti aktīvi meklē risinājumus, kā nodrošināt veiksmīgu izglītības procesu un pārplānot skolēnu mācību telpu izvietojumu.

Baldones vidusskolas direktore Indra Šmite informē, ka informācija par mācību procesu tiks nosūtīta e-klasē.

Speciālisti informē, ka pārējā skolas daļā atrasties un mācīties ir pilnīgi droši.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Administratīvā pārvalde
13.12.2021.