Sporta svētkos sacenšas jaunie sportisti - PAPILDINĀTS

28. maijā Ķekavas novadā pie sporta kluba notika bērnu sporta svētki. Kopumā sporta svētkos piedalījās 35 komandas un individuālie sportisti no visa Ķekavas novada. Komandu sporta veidos startēja dalībnieki no Ķekavas vidusskolas, Baložu vidusskolas, Pļavniekkalna sākumskolas un privātās pamatskolas "Gaismas Tilts 97".

Dalībnieki pārbaudīja savus spēkus gan individuālos, gan komandu sporta veidos: stafetē ar futbola elementiem, bumbiņu mešanā, tāllēkšanā, šķēršļu joslā, skriešanā, pretstafetē, lēcienos ar maisu un apļu mešanā. Savukārt individuālajās disciplīnās bērni sacentās riteņbraukšanas šķēršļu joslā, makšķerēšanā un dažādās metienu disciplīnās. Paši mazākie bērni lēkāja piepūšamajās atrakcijās un sportoja bērnu laukumā.

Ar svētku uzrunu jaunos sportistus sveica Ķekavas novada Domes priekšsēdētājs Roberts Jurķis un priekšnesumu sniedza Ķekavas novada sporta skolas mākslas vingrošanas audzēknes.

Sveicam visus Ķekavas novada bērnu sporta svētku 2011 laureātus!

Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra