Informācija bērnudārza “Avotiņš” audzēkņu vecākiem

Ķekavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde "Avotiņš" vadība informē, ka sakarā ar ēdināšanas uzņēmuma darbinieku masveida saslimšanu ar Covid 19, piektdien, 4. februārī, nebūs iespējams nodrošināt ēdināšanas pakalpojumus bērnudārza audzēkņiem.

Pirmsskolas izglītības iestādes vadība aicina vecākus, kuriem ir iespēja, piektdien bērnus uz bērnudārzu nevest. Ja šāda iespēja nav, aicinām vecākus nodrošināt bērniem līdzņemšanai brokastu, pusdienu un launaga maltītes vai uzkodas.

Ēdināšanas uzņēmums apliecina, ka no pirmdienas, 7.februāra, tiks rasti risinājumi, lai atkal būtu iespējams nodrošināt ēdināšanas pakalpojumus bērnudārzā.

Aicinām vecākus būt saprotošiem! Ja vecākiem rodas papildu jautājumi saistībā ar ēdināšanas nodrošināšanu, aicinām sazināties ar pakalpojuma sniedzēju: www.irg.lv

Administratīvā pārvalde
03.02.2022.