Noslēdz līgumu par renovācijas darbu veikšanu pirmsskolas izglītības iestādei „Avotiņš”

15. jūnijā Ķekavas novada Domes priekšsēdētājs Roberts Jurķis noslēdza līgumu ar SIA "Mūsu māja" valdes priekšsēdētāju Larisu Žuku un valdes locekli Aigaru Mežinski par renovācijas darbu veikšanu pirmsskolas izglītības iestādei „Avotiņš” Baložu pilsētā.

Renovācijas darbi tiks veikti projekta „Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana Ķekavas novada pirmskolas izglītības iestādē „AVOTIŅŠ”” ietvaros, tā kopējās izmaksas sastāda Ls 297 635, no tās 42,57 %, jeb Ls 126 728 sedz Klimata pārmaiņu finanšu instruments.

Projekta ietvaros paredzēta ēkas fasādes un jumta siltināšana, kā arī ventilācijas, apkures, karstā ūdens sistēmu un siltummezgla renovācija.

Sabiedrisko attiecību daļa