31.jūlijā aizraujošas orientēšanās sacīkstes Ķekavas novadā „Iepazīsti savējos 2011”

Ķekavas novadā jau otro reizi notiks aizraujošas orientēšanās sacīkstes "IEPAZĪSTI SAVĒJOS"!

Dalībniekiem būs iespēja apmeklēt vairāk kā 30 kontrolpunktus – Ķekavas novada uzņēmumus -  SIA "Dārzs un vide", zs "Mežavairogi", skvoša dārzu "Zanzibāra", t/c Liiba, amatnieku centru "Linum", DUS "Kalnakrogs", Daugmales Bišu Jāņa saimniecību, Daugmales skolas muzeju, "Melno kafiju", kafetēriju "Zemenes šokolādē", bumbu patvertni Baložos, Daugmales pilskalnu, Ķekavas Minigolfu, Ķekavas novadpētniecības muzeju un daudzus citus. Katrā kontrolpunktā dalībniekus gaida interesanti uzdevumi un pārsteigumi.

Balvu fonds (sponsori ir "Ķekavas putnu fabrika", BeBe.lv, SIA "Melnā kafija", "Lotes" auto nams, "Melnā kafija", "Madam Fitness", SEB banka, Ūdensdārzs) vairāk kā 700.00 LVL vērtībā.

Piesaki savu komandu kājāmgājēju, velobraucēju un autobraucēju grupā jau tūlīt!  Anketu meklē http://knup.lv/is2011/index.php?id=skatitTXT.php Dalība - bez maksas! Šobrīd pieteikušās 18 komandas un pieteikšanās joprojām turpinās!

Skatīt pasākuma programmu šeit -