Sveic labākos pedagogus Ķekavas novadā

30. septembrī Ķekavas kultūras namā pulcējās gandrīz 200 pedagogi, lai sveiktu Ķekavas novada izglītības iestāžu pedagogu konkursa laureātus.

Nomināciju "Labākais skolotājs 2011./2012. mācību gadā izglītības iestādē" ieguva 12 Ķekavas novada pedagogi:

• Anna Miškina no Ķekavas vidusskolas,
  • Valentīna Potapova no Baložu vidusskolas,
  • Ilze Jasinska no Daugmales pamatskolas,
  • Dzintra Medne no Pļavniekkalna sākumskolas,
  • Solvita Jurcika no privātās pamatskolas "Gaismas tilts 97",
  • Anita Kampa no pirmsskolas izglītības iestādes "Ieviņa",
  • Iveta Griķe no pirmsskolas izglītības iestādes "Avotiņš",
  • Monika Daļecka no pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte",
  • Svetlana Tretjaka no pirmsskolas izglītības iestādes "Zvaigznīte",
  • Zīle Ozoliņa - Šneidere no Ķekavas Mākslas skolas,
  • Kristīne Strupiša no Ķekavas Mūzikas skolas,
  • Aina Ancīte no Ķekavas novada sporta skolas.

Savukārt konkursa otra nominācija ir "Labākais skolotājs Ķekavas novadā 20011./2012. mācību gadā", to jau otro gadu pēc kārtas ieguva Ķekavas Mākslas skolas skolotāja, direktores vietniece Zīle Ozoliņa –Šneidere. Šis tituls tiek piešķirts pedagogam ar visaugtāko punktu skaitu no visiem pretendentiem, pamatojoties uz izglītības iestādes administrācijas pedagoga darba izvērtējumu.

Lēmumu par nominācijas piešķiršanu pieņēma konkursa komisija, kurā piedalījās pārstāvji no Izglītības, kultūras un sporta komitejas un Izglītības daļas.

Teksts un foto: Vineta Bērziņa