Ķekavas novada skolotājas dodas mācību ekskursijā

13.oktobrī, īsti rudenīgā dienā, kad saulaini brīži mijās ar smagiem, tumšiem lietus mākoņiem, kad krāšņumā sacentās košās rudens lapas ar varavīksni, Ķekavas novada latviešu valodas un literatūras skolotājas devās uz Ķeguma novadu un apmeklēja Regīnas Ezeras memoriālo māju „Brieži”, kur tikās ar rakstnieces meitu Aiju Amoliņu.

Rakstnieces meita kavējās atmiņās gan par savu bērnību, gan rakstnieces radošo mūžu, kā arī atbildēja uz skolotāju jautājumiem.

Mūsdienu mācību process gan skolotājiem, gan skolēniem vairs nesaistās tikai ar gudrību iegūšanu skolas solā, bet visa jaunā redzējumu ārpus skolas sienām. Tāpēc, lai gūtu pedagoģisko pieredzi, šāda veida ekskursijas ir vislabākais no tradicionālās prakses, stāsta Aija Āre, Galvenā speciāliste izglītības jautājumos.

Novada Latviešu valodas un literatūras skolotāju MA vadītāja
Ilona Jēkabsone