Skolēni iepazīs savu novadu

Ķekavas novada pašvaldības Izglītības daļa un Ķekavas novada pašvaldības kultūras aģentūra organizē konkursu „Iepazīsti savu novadu!” ar mērķi rosināt skolēnu interesi par Ķekavas novadu, tā kultūrvēsturisko mantojumu, veicināt izpratni par novadpētniecību un pilsonisko un patriotisko audzināšanu caur muzeja un kultūrvēsturiskā mantojuma izpēti, sasaistot to ar mācību un audzināšanas procesu.

Konkurss noritēs līdz 2012. gada 19. aprīlim, kurā piedalīsies skolēni no 1. – 12. klasei. Kopumā skolēniem būs sevi jāpierāda četrās kārtās:
1. kārta – Ķekavas novadpētniecības muzeja apmeklējums,
2. kārta – Ekskursijas Baloži-Ķekava-Daugmale maršruta izstrāde un izvēlēto objektu apskate,
3. kārta – Ekskursijas un maršruta atskaites noformēšana.
4. kārta – Konkursa noslēgums – komandu sacensības.

Katrā klašu grupā klase ar lielāko punktu skaitu dosies vienas dienas ekskursijā pa Latviju.

Konkursa nolikumu skatīt šeit.

Līva Benete
Ķekavas novada pašvaldība
Sabiedrisko attiecību un konsultatīvā atbalsta daļa
Tālr: 67935802