Baložu vidusskolai jaunas, skaistas telpas

Baložu pilsētas svētkos, 14. novembrī tika atklāta Baložu vidusskolas piebūves un sporta kompleksa 1. kārtas 2.etaps, kura laikā tika izbūvēta aktu zāle, ēdnīca, deviņi mācību kabineti un ģērbtuves sākumskolas klasēm, kā arī atvērtas divas pirmsskolas grupiņas. Lai pilnībā pabeigtu Baložu vidusskolas piebūves pirmo kārtu, būvniecība vēl turpināsies un tiks pabeigts 3.etaps - sporta zāle, kuru pilnībā plānots pabeigt 2011. gada nogalē, kad arī svinīgi tiks griezta sarkanā lente un teikti laba vēlējumi Baložu skolai.

Sveicot savu mācību iestādi un pilsētu svētkos, skolu rotāja zaļi baloni ar uzrakstiem Baložu pilsētai 20 un Baložu vidusskola. Kā īstos svētkos pienākas, viesi un skolnieki svētkos nogaršoja gabaliņu jubilejas tortes.

Līva Benete

Ķekavas novada pašvaldība
Sabiedrisko attiecību un konsultatīvā atbalsta daļa
Tālr: 67935802