Ķekavas vidusskolas skolēni novembrī piedalās dažādos svētku pasākumos

Katru gadu novembrī Ķekavas vidusskolas skolēni  dodas mācību ekskursijā pa Ziemassvētku kauju vietām uz Tīreļpurvu, ko vada Kara muzeja vēsturnieks Mārtiņš Mitenbergs.

Ķekavas vidussskolas zēnu koris un jauktais koris, ka arī skatuves runas grupas skolēni uzstājās 11. novembrī Ķekavas kultūras namā Lāčplēša dienas pasākumā.

Ķekavas vidusskolas deju kolektīvu dalībnieki 14. novembrī piedalījās WPC Pasaules čempionāta poverliftingā atklāšanas pasākumā Rīgā.

Vērtīga un aizraujoša 16. novembrī bija tikšanās ar Latvijas armijas štāba bataljona komandieri un kareivjiem.

17. novembrī skolā notika Latvijas 93. gadadienai veltīti svētku pasākumi. Tajos tika apbalvoti radošo darbu konkursa "Brīnums atrodams cilvēku dvēselē" , konkursa "Vai tu pazīsti Latviju", kā arī tradicionālo spēku vingrinājumu konkursa labakie.

Sandra Pugovka