Sporta skolas mākslas vingrotājas gūst panākumus Ungārijā

Ķekavas novada sporta skolas mākslas vingrotājas no 2. - 5.decembrim piedalījās Starptautiskajā mākslas vingrošanas turnīrā MIKULOS CUPA 2011 Budapeštā (Ungārijā), kopvērtējumā dažādās vecuma grupās iegūstot 4 medaļas.

Komandā startēja Linda Kinca(1998), Luīze Sviķe(2002),Ieva Luīze Drava un Evelīna Inne (2003).Startējot atsevišķos veidos tika izcīnītas 2 medaļas - vingrojumā ar auklu Evelīna Inne ieguva 2.vietu un Luīze Sviķe ieguva 3.vietu. Par labiem rezultātiem gandarītas ir viņu treneres - Vita Mikitanova un Aina Ancīte.

Turnīrā piedalījās 152 vingrotājas no 26 komandām un 13 valstīm - Ungārijas, Luksemburgas, Krievijas, Izraelas, Austrijas, Serbijas, Ukrainas, Grieķijas, Bulgārijas, Baltkrievijas, Lielbritānijas, Slovākijas un Latvijas. Prieks, ka spējam cīnīties arī šādā konkurencē.

Paldies Ķekavas novada pašvaldībai un Sporta aģentūrai par atbalstu, kurš ir tik ļoti nepieciešams, lai Ķekavas novada sporta skolas jaunie sportisti varētu demonstrēt savus panākumus ārzemēs.

Sporta skolas vadītāja
Vita Mikitanova