Skolēni tiekas ar deputātu un uzņēmēju Krišjāni Kariņu

9.decembrī, Baložu vidusskolā bija ieradies deputāts un uzņēmējs Krišjānis Kariņš, kurš pasniedza vienu mācību stundu 11. un 12. klasei. Šī stunda tika aizvadīta nepiespiestā gaisotnē, pasmejoties un uzzinot daudz ko jaunu, gan par mums, gan ko mēs varam sasniegt.
       Viņš stāstīja par dzīves pašiem pamatiem, ka nevajag padoties pie kritieniem, lai sasniegtu savus mērķus. Protams, piebilda arī par mācībām un bez tām neiztikt, lai kaut ko sasniegtu.Viņš arī atklāja vienu no savām pamatdomām: "Ja tev priekšā aiztaisa durvis, tad vienmēr ir logs, pa kuru tikt laukā." Ar šo teicienu viss tika motivēts. Kariņa kungs stāstīja arī par to, ka dzīvē nedrīkst stāvēt uz vietas, viņš mudināja cilvēkus kustēties un nepadoties.
       Stunda bija izdevusies un tika iegūta jauna informācija un padomi par turpmāko dzīvi un kā mēs šo dzīvi varam padarīt labāku.

Jānis Joksts - 11.kl.