Svinīgi noslēdz bērnudārza "Avotiņš" siltināšanas darbus

Ir pabeigta Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta projekta ”Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana Ķekavas novada pirmsskolas izglītības iestādē „Avotiņš” realizācija. Rekonstrukcijas darbus veica SIA ”Mūsu māja”.

Projekta rezultātā veikti rekonstrukcijas darbi pirmsskolas izglītības iestādē „AVOTIŅŠ” par kopējo summu Ls 24 4131.  No Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta projekta realizācijai piešķirti 42,57 % no kopējām izmaksām.

Projekta ietvaros ir veikta ēkas ārsienu, jumta un pamatu siltināšana, nomainīts un iesiltināts jumts, rekonstruēta apkures sistēma un ventilācijas sistēma, izbūvēta lietus ūdens kanalizācija, vairākās telpās izbūvētas siltās grīdas.

Projekta mērķis ievērojami samazināt siltumenerģijas patēriņu bērnudārzā, līdz ar to samazinot oglekļa dioksīda emisiju ir sasniegts, jo rēķini par apkuri pirmsskolas izglītības iestādei pēc rekonstrukcijas darbu pabeigšanas ir ievērojami samazinājušies. Bērni un iestādes darbinieki priecājas par komfortablajiem apstākļiem telpās.

Attīstības daļas vadītāja Astrīda Vītola

Foto: Vineta Bērziņa