Mākslas skolas karnevālā apbalvo konkursu laureātus

21. decembra pēcpusdienā Ķekavas mākslas skola aicināja audzēkņus un viesus uz ikgadēju 2011. gada noslēguma pasākumu - karnevālu „Debesīs, uz zemes un pazemē”, kura laikā skolēni izrādīja savu tēlu, apbrīnoja citus, saņēma liecības, vēroja katra kursa sagatavoto atraktīvo priekšnesumu un saņēma apbalvojumus par dalību dažādos konkursos.

Ķekavas novada pašvaldība īpaši pateicās konkursa Izgaismo Ziemassvētkus dalībniekiem. Šajā konkursā par uzvārētājām atzina skolnieces Agati Grebži (1.vieta), Katrīnu Boļši (2. vieta) un Lindu Šapeli (3. vietu), piešķirot par labām idejām naudas balvu. Pārējie dalībnieki saņēma atzinības rakstus un veicināšanas balvas. Liels paldies visiem konkursa dalībniekiem!

1. un 2. vietu laureātu radošos darbus iespējams apskatīt pie Ķekavas kultūras nama un Doles Tautas nama.

Līva Benete
Ķekavas novada pašvaldība
Sabiedrisko attiecību un konsultatīvā atbalsta daļa
Tālr: 67935802