Ēnu diena 2012 - jau 15. februārī!

15. februārī Latvijā jau vienpadsmito reizi pēc kārtas Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JAL), Skolēnu mācību uzņēmumu programmas ietvaros, rīko Ēnu dienu – skolēnu, viņu vecāku, skolotāju un dažādu nozaru profesionāļu iemīļotu un gaidītu izglītojošu profesionālās orientācijas pasākumu.

Uzņēmumi, organizācijas, valsts pārvaldes iestādes un citi interesenti aicināti piedāvāt dažādu profesiju darbiniekus “ēnošanai”, līdz 7. februārim aizpildot anketu šeit, savukārt skolēni savu izvēli var izdarīt līdz 9. februārim.

Ēnu dienas laikā skolēni no 1.-12.klasei apmeklē dažādas darba vietas un 4 – 6 stundas kļūst par dažādu darbinieku ēnām – vēro un izzina savu ēnu devēju ikdienas darbu, tādējādi iepazīstoties ar sev interesējošās profesijas noslēpumiem.

Plašāka informācija:
www.enudiena.lv