Bērni runā dzeju

18. janvārī pirmskolas izglītības iestādē Ieviņa notika Ķekavas novada skatuves runas konkurss – veltīts Fricim Bārdam. Konkursā piedalījās jaunie mākslinieki no pirmsskolas izglītības iestādēm Ieviņa, Bitīte, Zvaigznīte un Avotiņš, kā arī piecus un sešus gadus veci bērni no Ķekavas vidusskolas, Daugmales pamatskolas un privātās pamatskolas Gaismas tilts 97.

Konkurss notika divās vecuma grupās – piecgadīgo grupā sacentās 12 dalībnieki, savukārt sešgadīgo grupā - 23 dalībnieki. Piecgadīgo grupā pirmo vietu ieguva Klāvs Damalts (PII Ieviņa, skolotājas Indra Kļaviņa un Dzintra Gruzde), otro vietu - Karlīna Gorbunova (PII Ieviņa, skolotājas Velga Unicāne, Aija Kozlovska), trešo – Marta Anželika Strebkova (PII Ieviņa, skolotājas Indra Kļaviņa un Dzintra Gruzde). Sešgadīgo grupā pirmajā vietā ierindojās Kārlis Tomsons (Gaismas tilts 97, skolotāja Signe Orlova), otro vietu ieguva Gatis Čupovs (PII Zvaigznīte, skolotāja Dace Lezdkalne) un trešo vietu - Megija Osovska (Gaismas tilts 97, skolotāja Signe Orlova).

Visi dalībnieki saņēma pateicības rakstu par piedalīšanos un motivējošu, praktisku balviņu.

Paldies visiem dalībniekiem, pedagogiem un vecākiem par radošu darbu.

Linda Zaķe
Ķekavas novada pašvaldības