Skolēni aktīvi izmanto interaktīvās tāfeles

Ķekavas novada skolēni un pedagogi mācību procesā aktīvi izmanto interaktīvās tāfeles, kuras tika iegādātas ar Eiropas Savienības atbalstu, informē Ķekavas novada pašvaldības Attīstības daļa.

Interaktīvās tāfeles Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta Ķekavas novada izglītības iestāžu informatizācija ietvaros saņēma Baložu vidusskola, Daugmales pamatskola un Pļavniekkalna sākumskola, kā arī pedagogi tika apmācīti par šo tāfeļu izmantošanas iespējām. Daugmales pamatskola un Baložu vidusskola tāpat ieguva pa vienam portatīvajam datoram.

Projekta laikā šobrīd vēl tiek iegādāti vairāki datori Daugmales pamatskolas, Baložu un Ķekavas vidusskolu audzēkņiem. Kopējās projekta izmaksas 36 892 lati, ko 100% finansē Eiropas reģionālās attīstības fonds.

05.02.2012.

Vineta Bērziņa,