Mūzikas skolas izlaidumā divreiz vairāk absolventu

2011./2012. mācību gada noslēgumā, 19. maijā Ķekavas Mūzikas skolu absolvēja 12 audzēkņi, kurus svētku dienā sveica Ķekavas novada Domes priekšsēdētājs Roberts Jurķis, kā arī pedagogi, audzēkņu vecāki un draugi.

Šogad absolventu bija divreiz vairāk, t.i. 12 audzēkņi, no tiem 6 – klavierspēles klases audzēkņi, 1 – akordeona klases, 1 – flautas klases, 1 – vijoles klases, 1 – čella klases.

Šogad vairāki audzēkņi ir izteikuši vēlmi turpināt muzicēt skolas ansambļos un orķestros, kā arī trīs audzēkņi vēlas savu nākotni saistīt ar mūziku, par ko mūzikas skolas pedagogiem ir liels gandarījums, stāsta mūzikas skolas direktore Daiga Ventniece.

6. jūnijā mūzikas skola durvis vērs jaunajiem audzēkņiem, lai kārtotu iestājeksāmenus un uzsāktu mācības 1. septembrī.

Apsveicam absolventus!

Līva Benete