Bērnu sporta spēlēs piedalās ap 400 dalībniekiem

Ķekavas novadā pie Sporta kluba 25. maijā notika bērnu sporta spēles, lai popularizētu sporta aktivitātes, kā veselīgu dzīvesveidu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanas veidu.

Sporta spēlēs kopumā piedalījās 70 komandas (ap 400 dalībniekiem) no Ķekavas novada vispārizglītojošo skolu 1.-4. klasēm - Pļavniekkalna sākumskolas, Baložu vidusskolas, Ķekavas vidusskolas, Privātās pamatskolas "Gaismas Tilts 97", Daugmales pamatskolas un novada pirmsskolas izglītības iestādēm - "Ieviņa" un "Bitīte".

Komandas mērojās spēkiem dažādās disciplīnās: skrējienā, tāllēkšanā no vietas, pretstafetē, šķēršļu joslā, dažādās stafetēs, lēcienos un mešanu mērķi.

REZULTĀTI:

Pirmsskolas izglītības iestāžu grupā:
1.vieta PII Ieviņa
2.vieta PII Ieviņa
3.vieta PII Bitīte

1.klašu grupā:
1.vieta Ķekavas vidusskolas sākumskolas 1.b komandai "Stiprās lauvas"
2.vieta Privātās pamatskolas „Gaismas tilts 97” 1.klasei
3.vieta Pļavniekkalna sākumskolas 1.a komandai "Bulldogi"

2.klašu grupā:
1.vieta Pļavniekkalna sākumskolas 2.a komandai "Žiperi"
2.vieta Pļavniekkalna sākumskolas 2.b komandai "Ašie"
3.vieta Privātās pamatskolas „Gaismas tilts 97” komandai "Spēks ir bumbās"

3.klašu grupā:
1.vieta Pļavniekkalna sākumskolas 3.b komandai "Katlakalna sprinteri"
2.vieta Ķekavas vidusskolas sākumskolas 3.a komandai "Spoku mednieki"
3.vieta Ķekavas vidusskolas sākumskolas 3.b komandai "Oglītes"

4.klašu grupā:
1.vieta Privātās pamatskolas „Gaismas tilts 97” 4.klasei
2.vieta Baložu vidusskolas 4.a 1. komandai
3.vieta Baložu vidusskolas 4.b komandai "Malači"

Pieturoties pie principa, ka galvenais nav uzvarēt, bet piedalīties un cīnīties par uzvaru, visas komandas saņēma salduma balvas. Ar pārsteiguma balvām īpaši tika novērtēts atraktīvākais komandas noformējums.

Ņemot vērā, ka 2012. gads pasludināts par Eiropas gadu paaudžu solidaritātei, šī sportiskā diena ir lielisks piemērs, kā paaudzēm sadarboties un nodoties kopīgām aktivitātēm, vienlaicīgi rūpējoties par savu veselību un uzturot sportisko garu, stāsta Sporta aģentūras direktore un sacensību galvenā tiesnese Dace Cīrule.

Sabiedrisko attiecību un konsultatīvā atbalsta daļa