Pirmais izlaidums Ķekavas novada sporta skolā

Ķekavas novada sporta skolai 5. jūnijs bija īpaša diena, jo tika svinēts 1. izlaidums, kuru absolvēja 5 audzēknes profesionālās ievirzes izglītības programmā - mākslas vingrošanā. Tika suminātas 2 Latvijas sporta meistares mākslas vingrošanā, kuras šajā programmā absolvēja sporta skolu pirms 2 gadiem, kā arī sveica 7 sporta meistaru kandidātes, tai skaitā 4 absolventes.

Izlaidumā sveica arī labākos sporta skolas audzēkņus un trenerus par augstiem sasniegumiem – regbijā, brīvajā cīņā, riteņbraukšanā, vieglatlētikā un mākslas vingrošanā.

Svētku dienā absolventus sveica Ķekavas novada Domes pārstāvji, Sporta aģentūras pārstāvji, vecāki un draugi. Īpašu apsveikumu sniedza jaunākās sporta skolas audzēknes ar mākslas vingrošanas paraugdemonstrējumiem, savukārt Ķekavas mūzikas skolas audzēkņi dāvāja absolventiem muzikālu sveicienu. Noslēgumā visi absolventi un viesi baudīja 1.izlaiduma svētku torti.

Apsveicam absolventus!

Līva Benete