Uzņemta filma par bāriņtiesu darbu Latvijā

Pateicoties idejas autoram - Latvijas bāriņtiesu darbinieku asociācijai, tapusi pirmā filma par bāriņtiesu darbu Latvijā „Daži stāsti no tūkstošiem...”, kura drīzumā būs aplūkojama arī Latvijas Televīzijas 1.kanālā.

Filmas „Daži stāsti no tūkstošiem...” pirmizrāde notika 2011. gada decembrī Latvijas bāriņtiesu 15. gadu pastāvēšanas jubilejas pasākuma ietvaros. Un tā tuvākajā laikā tiks demonstrēta Latvijas Televīzijas 1.kanālā (LTV1), sekojiet līdzi programmai.

Filmā varēsiet iepazīt bāriņtiesu darba ikdienu, filma - aicinās ikvienu aizdomāties, izvērtēt un pievērst uzmanību apkārt notiekošajam.

Filmas tapšanu finansiāli atbalstīja vairāk kā 40 Latvijas pašvaldības, kuru vidū bija arī Ķekavas novada pašvaldība. Ķekavas novada Domes deputāti, pašvaldības policijas un sociālās jomas darbinieki filmu jau noskatījušies un aicina to darīt ikvienam.

Ķekavas novada bāriņtiesa