Izlaidums Daugmales pamatskolā

2012.gada 9. jūnijā Daugmales pamatskolā notika 9. klases izlaidums, kuru absolvēja 12 audzēkņi.

Ķekavas novada pašvaldības naudas balvas par teicamām sekmēm 2011./2012. mācību gadā saņēma Anete Ikavniece.

„Šogad Daugmales pamatskolu absolvēja „Zvaigžņu klase”. Šīs klases skolēni ir ne tikai slavējami mācījušies, bet arī, savas audzinātājas Žanetes Ceļmalnieces vadīti, atraduši laiku, lai  piedalītos daudzos dažāda mēroga pasākumos, kuros godam pārstāvējuši savu skolu. Paldies viņiem par ieguldījumu Daugmales pamatskolas vārda popularizēšanā,” mācību gada noslēgumā uzsver Daugmales pamatskolas direktors Andris Ceļmalnieks.

Izlaiduma noslēguma daļā Daugmales pamatskolas skolotājai, pamatskolas muzeja vadītājai Zinaīdai Matisonei svinīgi tika pasniegta biedrības „Daugavas Savienības” balva par ilggadēju Daugavas ielejā esošu kultūrvēsturisku vietu sakopšanu un popularizēšanu, veicinot bērnu un jauniešu izglītošanu, iesaistot Daugmales mazpulka „Dzirkstelīte” dalībniekus.

Līva Benete
Ķekavas novada pašvaldības