Ķekavas novada sporta skolas vieglatlētes izcīna medaļas

16. - 17. jūnijā Rīgā, Daugavas stadionā norisinājās Rīgas 2012. gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā. Sacensībās startēja un godalgotas vietas izcīnīja Ķekavas novada sporta skolas vieglatlētikas grupas audzēknes.

Vesera mešanā jaunus personiskos rekordus uzrādīja Selīna Spūle, rezultāts 46,41m, izcīnīta 1.vieta, un Sabīne Kabānova, rezultāts 36,91m, izcīnīta 2.vieta. Abu meiteņu trenere ir Vaira Kumermane.

Savukārt 200 m sprinta distancē pirmo reizi startēja un pārliecinošu uzvaru ieguva Sindija Bukša ar rezultātu 27,86 sekundes. Sindijas trenere ir Anita Koziča.

Apsveicam meitenes un viņu treneres ar izcīnītajām vietām, kā arī novēlam veiksmi un labus rezultātus Latvijas čempionātā „B” grupai, kas notiks 30.06.12 -  01.07.12., Liepājā.

Ķekavas novada sporta skola