Ķekavas novada izglītības iestādēs atskan pirmais skolas zvans!

Izver sevi caur saules staru
Un saki sev – es visu, visu varu.
Es eju, mēģinu un daru!

1. septembrī Zinību dienu svinēja Privātā pamatskola „Gaismas tilts 97”. Savukārt 3. septembrī pirmais skolas zvans atskanēja četrās Ķekavas novada vispārizglītojošās izglītības iestādēs – Ķekavas vidusskolā, Baložu vidusskolā, Daugmales pamatskolā un Pļavniekkalna sākumskolā, kā arī trijās profesionālās ievirzes izglītības iestādēs – Ķekavas Mūzikas skolā, Ķekavas Mākslas skolā un Ķekavas novada sporta skolā.

2012. / 2013. mācību gadā vispārizglītojošās izglītības iestādēs mācības kopumā uzsāka 1675 audzēknis, bet trijās profesionālās ievirzes izglītības iestādēs – 795 bērni. Šogad pirmais skolas zvans skanēja 227 pirmklasniekiem (dati uz 23.08.2012.)

Jaunajā 2012. / 2013. mācību gadā skolēnus, viņu vecākus un skolotājus sveica Ķekavas novada Domes priekšsēdētājs Roberts Jurķis, priekšsēdētāja vietnieks Juris Krūmiņš un Izglītības daļas vadītājs Vitolds Krieviņš.

Roberts Jurķis pirmajā skolas dienā novēlēja visiem panākumus jaunajā mācību gadā, paziņojot priecīgo vēsti, ka pēc Domes lēmuma pieņemšanas tiks noslēgts līgums jaunās sākumskolas būvniecībai Ķekavā un mēneša laikā tiks uzsākti celtniecības darbi.

Līva Benete

Ķekavas novada pašvaldības