Ķekavas novada sporta skolas regbija komanda izcīna uzvaru Baltijas kausa sacensībās 3. divīzijā (Tartu)

2012.g. 24.-26.augustam Tartū pilsētā, Igaunijā norisinājās Baltijas kausa sacensības 3.divīzijā, kurā veiksmīgi startēja arī Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi Roberts Ameters, Artūrs Andersons, Mārtiņš Elksnis, Aleksandrs Jerčenko, Kārlis Millers, Rinalds Olainieks, Mārtiņš Rumpans, Artūrs Šutovs, Jānis Zālmans, Reinis Balodis, Vilmārs Bravackis, Emīls Gerasimovs, Emīls Godļevskis, Ritvars Pašulis, Pauls Rullis un Nauris Segliņš.

Spēlē ar Tartu regbija komandu izcīnīta uzvara ar rezultātu 34:18 un pārliecinoši uzvarēta Pēterburgas studentu komanda ar rezultātu 39:3. Līdz ar to Ķekavas novada sporta skolas komanda izcīnījusi uzvaru 3. divīzijas sacensībās, nodrošinot 9. vietu Baltijas mērogā.

Sveicam Ķekavas novada sporta skolas audzēkņus un trenerus Uldi Bautri un Kārli Ventu ar sasniegumiem.

Ķekavas novada sporta skola