Uzsāks Ķekavas sākumskolas būvniecību

Ķekavas novada dome 6. septembra ārkārtas sēdē nolēma slēgt līgumu par Ķekavas sākumskolas 1. kārtas būvniecību (mācību B korpuss), kurā paredzēts izbūvēt ārējās komunikācijas, mācību klases, bibliotēku, lasītavu, administrācijas telpas, datorklasi, darbmācības, dabas zinību un zīmēšanas kabinetus.

Sākumskola novadā ir ļoti nepieciešama, jo sākumskolas skolēnu skaita pieaugums tuvākajos septiņos gados paredzams vairāk kā par 23%, stāsta Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Roberts Jurķis.

Lēmums „Par Ķekavas novada pašvaldības Ķekavas sākumskolas mācību korpusa 3B būvniecības līguma slēgšanu” tika pieņemts balsojot ar 12 balsīm „PAR” (I.Pihtovs, A.Keisters, M.Volkovičs, L.Danileviča, L.Voldeka, J.Krūmiņš, R.Jurķis, I.Malinauskas, E.Veispals, L.Žilko, V.Variks, I.Beļinskis), „PRET” – 0, „ATTURAS” – 2 (A.Adats, A.Platpers).

Ķekavas novada dome pilnvaroja domes priekšsēdētāju parakstīt būvdarbu līgumu ar SIA „ABORA”, pamatojoties uz Ķekavas novada pašvaldības Iepirkumu komisijas veiktās iepirkuma procedūras rezultātiem (Identifikācijas Nr. ĶND/2012/18).

Finansējums Ķekavas sākumskolas mācību korpusa būvniecībai paredzēts no Ķekavas novada pašvaldības 2012. un 2013. gada pamatbudžeta līdzekļiem un kredīta līdzekļiem. Būvdarbu līguma summa bez pievienotās vērtības nodokļa ir LVL 2 399 087,51 (divi miljoni trīs simti deviņdesmit deviņi tūkstoši astoņdesmit septiņi lati, 51 santīms).

Būvdarbi tiks uzsākti 7 darba dienu laikā pēc būvatļaujas izsniegšanas datuma un Būvobjekta teritorijas nodošanas izpildītājam darbu uzsākšanai.

Saskaņā ar līgumu 1. kārtas (mācību B korpusa) būvdarbus paredzēts pabeigt viena gada laikā. Korpusa kopējā platība - 2920 m2.

Līva Benete
Ķekava novada pašvaldības