Paraksta līgumu par sākumskolas būvniecību

Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Roberts Jurķis un SIA "Abora" valdes priekšsēdētājs Juris Kravalis 13. septembrī parakstīja līgumu par Ķekavas sākumskolas 1. kārtas būvniecību.

Savukārt vienošanos par būvuzraudzību parakstīja domes priekšsēdētājs un būvuzraugs Gundars Spalis no SIA „P.M.G.”.

Pirmajā kārtā plānots izbūvēt ārējās komunikācijas, mācību klases, bibliotēku, lasītavu, administrācijas telpas, datorklasi, darbmācības, dabas zinību un zīmēšanas kabinetus. Kopējā mācību korpusa platība - 2920 m2.

Finansējums Ķekavas sākumskolas mācību korpusa būvniecībai paredzēts no pašvaldības 2012. un 2013. gada pamatbudžeta un kredīta līdzekļiem. Būvdarbu līguma summa bez pievienotās vērtības nodokļa ir Ls 2 399 087,51. Būvdarbus paredzēts pabeigt gada laikā.

Teksts un foto:

Vineta Bērziņa,