Olimpiskajā dienā piedalās arī Ķekavas novada izglītības iestāžu audzēkņi un pedagogi

28.septembrī visā Latvijā notiek Olimpiskā diena ar vienojošo moto „Pavingrosim”, kurā piedalās arī Ķekavas novada izglītības iestāžu audzēkņi un pedagogi. Pasākumā piedalās 76 tūkstoši skolēnu 76 norises vietās visā Latvijā.

Olimpiskā diena sākās ar kopīgu Olimpisko rīta vingrošanu, kuru tiešraidē translēja radio SWH un LTV7. Pēc šīs vingrošanas Ķekavas novada pirmsskolas (PII "Ieviņa", "Zvaigznīte", "Avotiņš" un  "Bitīte) un vispārējās izglītības iestādes (Ķekavas vidusskolā, privātajā pamatskolā “Gaismas tilts 97″, Pļavniekkalna sākumskolā, Baložu vidusskolā un Daugmales pamatskolā) audzēkņi piedalās dažādās sportiskās aktivitātēs.