Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas sanāksme Ķekavā

5.oktobrī Ķekavā notika Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas (LPIA) sanāksme / seminārs, kurā galvenā tēma šoreiz bija publiskais iepirkums. Sanāksmē informēja par Publiskā iepirkuma likuma grozījumiem, labo praksi, kā arī par nepilnībām, kas saistītas ar publisko iepirkumu.

Pēc semināra visi dalībnieki apmeklēja Ķekavas novada pirmsskolas izglītības iestādi „Bitīte”, kas realizēta Publiskās Privātās Partnerības projekta ietvaros un šāds projekts aizsākās vienlaicīgi četrās pašvaldībās – Ķekavā, Mārupē, Ogrē un Tukumā. Savukārt Pļavniekkalna sākumskolā semināra dalībnieki iepazinās ar Cramo pārvietojamo moduļu sistēmu, kurā izbūvētas papildus klases un mācību kabineti, atrisinot vietu trūkumu sākumskolas skolēniem.

Līva Benete
Ķekavas novada pašvaldības