Talsu izglītības darbinieki viesojas Ķekavā

10. oktobrī Ķekavas un Baložu vidusskolās viesojās Talsu novada pedagogi, lai iepazītos ar mūsu vidusskolu darba pieredzi un gūtu jaunas idejas un iedvesmu turpmākajam darbam.

Ķekavas vidusskolā skolotājus sagaidīja sirsnīga un izzinoša direktores Sandras Pugovkas prezentācija par Ķekavas vidusskolas vēsturi un tradīcijām. Direktores vietniece Regīna Eihmane stāstīja par savu labo pieredzi audzināšanas darbā ar vidusskolas skolēniem. Un skolas sociālais pedagogs Daina Šulce ne tikai pastāstīja par skolas darbu sociālajā jomā, bet arī lika viesiem iesaistīties jautrā darba grupu spēlē, kur katrai komandai bija jāizveido kopīgs zīmējums.

Baložu vidusskolā pedagogi tika iepazīstināti ar skolas jaunajām, skaistajām telpām, kuras nevienu nespēja atstāt vienaldzīgu.

Pēc mūsu novada apciemojuma viesi devās uz galvaspilsētu, taču teica, ka šī dienas daļa bijusi interesanta, saistoša un viņi varēs doties mājās ar jaunām idejām un iedvesmoti darbam ar Talsu novada jauniešiem.

Linda Vaškevica
Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centra