Skolēni iepazīst pašvaldības darbu

9. novembrī Ķekavas novada pašvaldībā viesojās Ķekavas vidusskolas 4C klases skolēni, lai izzinātu pašvaldības darba specifiku un uzdotu sev interesējošus jautājumus.

Vizītes laikā skolēni tikās ar domes priekšsēdētāju Robertu Jurķi, apmeklēja pašvaldības struktūrvienības, uzzinot par kādiem jautājumiem vērsties katrā nodaļā vai iestādē.

Piemēram, iepazīstoties ar Būvvaldes darbu, skolēnus pārsteidza iespēja klātienē apskatīt savas vai klasesbiedra mājas projektu. Kā skolēni noskaidroja, uz būvvaldi vecāki devušies, kad tika plānots būvēt privātmāju. Izglītības daļā bija iespēja uzzināt, kā Izglītības daļa ietekmē un veicina ikdienas mācību procesu. Savukārt Telpiskajā plānošanas daļā skolēnus sagaidīja uzdevums – salikt puzli, izveidojot Ķekavas novada karti. Katrā nodaļā speciālisti sniedza plašu informāciju, skolēni bija ļoti zinātkāri un uzdeva dažādus jautājumus, un laiks pašvaldībā paskrēja nemanot.

Līva Benete
Ķekavas novada pašvaldības