Ķekavas Mūzikas skolas pianistu pavasarīgie panākumi

Pirmais pavasara mēnesis atnesis Ķekavas Mūzikas skolas topošajiem pianistiem panākumus konkursos. 19.-21. martā Rīgā Pāvila Jurjāna mūzikas skolā notika Valsts konkursa Jaunais pianists fināls. Konkursa finālā startēja visu valsts mūzikas skolu reģionālās konkursa kārtas laureāti. Mūsu skolu konkursā pārstāvēja Viktorija Martiņuka (skolotāja Inese Glūdiņa), iegūstot godalgoto 3. vietu.

Tajā pat laikā Brešā (Itālija), netālu no Milānas, norisinājās 8. starptautiskais pianistu konkurss Pia Tebaldini, kurā piedalījās klavieru klases audzēknes Varvara Godunova un Ella Elīza Dumpe (skolotāja Diāna Zandberga). Meitenēm bija iespēja muzicēt pilsētas teātra barokāli senatnīgajā San Carlino zālē. Kopā ar Itālijas pavasara vēsmām Varvara atveda diplomu par iegūto 1. vietu, bet Ella Elīza- 3. vietu. Sveicam skolotājas, audzēknes un viņu vecākus ar panākumiem!

Ķekavas Mūzikas skola