Novadu apmeklē sadarbības partneri no Bordesholmas

Kā katru gadu pirms Ziemassvētkiem, arī šogad Ķekavas novadu no 6.-9.decembrim darba vizītē apmeklēja delegācija no sadarbības pašvaldības Bordesholmas, Vācijā.

Bordesholmas delegācija tikās ar Ķekavas novada pašvaldības pārstāvjiem, lai pārrunātu jau 20 gadus ilgušās sadarbības jubilejas pasākumus, Jauniešu iniciatīvu centrā apsprieda abpusējus jauniešu pieredzes apmaiņas projektus un apmeklēja Ziemassvētku koncertu Doles – Ķekavas ev.lut. baznīcā.

Arī šogad Bordesholmas pārstāvji sagādāja prieku Ķekavas novada sociālā aprūpes centra iemītniekiem, kopīgi pavadot pēcpusdienu, pasniedzot dāvanas, klājot svētku galdu un baudot koncertu, kuru sniedza Privātās pamatskolas „Gaismas Tilts 97” un Ķekavas vidusskolas skolēni.

Vizītes pēdējo dienu Bordesholmas delegācija pavadīja kopā ar Ķekavas un Bordesholmas draudzības biedrību un cepa latvisko Lāču maizi.

Līva Benete
Ķekavas novada pašvaldības