Labdarības akcija „Sirdis sasildīt”

Tuvojoties gada gaišākajiem un ģimeniskākajiem svētkiem, Jaunatnes iniciatīvu centrs sadarbojoties ar Ķekavas novada jauniešu padomi, Pļavniekkalna sākumskolu un Baložu vidusskolu ir nolēmis padarīt gaišāku mūsu senioru un vientuļo pensionāru svētku gaidīšanas laiku.

Akcijas laikā Pļavniekkalna sākumskolas un Baložu vidusskolas 1. – 6. Klašu bērnu jau no decembra sākuma cītīgi gatavo skaistus Ziemassvētku apsveikumus, savukārt jaunieši rūpējas par skaistiem vēlējuma veida noformējumiem kartiņās.

Akcijas noslēgumā, 20.decembrī plkst.14.00, jaunieši sadarbībā ar Pļavniekkalna sākumskolas ansambli sniegs koncertu Ķekavas sociālajā aprūpes centrā, kur bērnu ansamlis priecēs ar Ziemassvētku dziesmām dziesmām, jaunieši runās Ziemassvētku dzeju, muzicēs un īpaši šim projektam gaidāms vēl kāds muzikāls pārsteigums- Ķekavas novada pašvaldības Izglītības daļas vadītājs Vitolds Krieviņš kopā ar jaunatnes lietu speciālisti Lindu Vaškevicu dziedās kādu nedzirdētu un sirsnīgu Ziemassvētku dziesmu.

Šī projekta mērķis ir padarīt gaišākus svētkus tiem, kuriem ikdienā svētku ir daudz mazāk nekā pārējiem.

Linda Vaškevica