Daugmales pagastā - Tradicionālā prasmju skola biškopībā

Nemateriālā kultūras mantojuma valsts aģentūra 2009. gada rudenī aizsāka unikālu projektu Tradicionālo prasmju skola ar mērķi atbalstīt un attīstīt tautas tradicionālo prasmju pārmantojamību un popularizēšanu Latvijā.

Daugmalē – biškopība
27. martā, 3., 10., 17. aprīlī no plkst. 10.00 – 14.00 Zemnieku saimniecībā „Dorītes”, Daugmales pagastā, Ķekavas novadā – interesentiem būs iespēja bitenieka Daugmales Jāņa vadībā apgūt pamata zināšanas biškopībā, bišu produktu izmantošanā ārstniecībā un uzturā.

Daugmales Jāņa pārvaldībā ir ap 300 bišu saimju, kuras ievāc līdz pat 20 dažādām medus šķirnēm un citus vērtīgus bišu produktus. Daugmales Jāņa medus ir godalgots vairākos Latvijas konkursos, bet bišu maize ieguvusi augstu starptautisku novērtējumu.

Pieteikšanās – Jānis Sulutaurs, tālr.: 29494234, e-pasts: janissulutaurs@inbox.lv

Sabiedrisko attiecību daļa