Krišjānis Kariņš viesojās Ķekavas novadā

Ķekavas vidusskolā notika lekcija “Uzņēmīgi cilvēki Latvijas izaugsmei” pēc kuras K. Kariņš tikās ar uzņēmumu AS “Putnu fabrika Ķekava” un SIA “Melnā kafija” (Löfbergs Lila Grupa) pārstāvjiem.

Lekcijas “Uzņēmīgi cilvēki Latvijas izaugsmei” laikā K. Kariņš atbildēja uz vidusskolēnu uzdotajiem jautājumiem par darbu Eiropas Parlamentā. Savukārt tiekoties ar uzņēmuma AS “Putnu fabrika Ķekava” pārstāvjiem tika izvērtētas uzņēmuma tālākās attīstības iespējas. Lai novērtētu Baltijā lielākās un modernākās kafijas ražotnes darbību, K. Kariņš devās uz Ķekavas novada „Vecsiliem”, kur atrodas kafijas ražotne “Melnā Kafija”
Līdz darbībai politikā K.Kariņš bija veiksmīgs uzņēmējs, šobrīd K.Kariņš strādā Eiropas Parlamenta Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komitejā un Ekonomikas un monetāro lietu komitejā.