Comenius projekta dalībnieki viesojas Ķekavas novadā

No 4. Līdz 8. martam Ķekavas novadā viesojas skolu sadarbības Comenius projekta „Tales, Getting our children together” dalībnieki no septiņām valstīm. Latviju šajā projektā pārstāv Ķekavas novada Pļavniekkalna sākumskola. Comenius vizīte tika atklāta 4. martā ar pieņemšanu pie Ķekavas novada Domes priekšsēdētāja Roberta Jurķa, savukārt 5. martā Pļaviniekkalna sākumskolā norisinājās Comenius projekta atklāšanas pasākums.

Skolu sadarbības projekta Comenius ietvaros, jauniešiem un skolu mācību spēkiem, ir iespēja stiprināt savas valodu zināšanas un rast izpratni par atšķirībām Eiropas valstu kultūrā. Latvijā viesojās projekta dalībnieki no Somijas, Polijas, Slovākijas, Itālijas, Velsas, Turcijas, un Maltas.