Drīzumā remontēs Nākotnes ielu

Noslēdzoties iepirkuma procedūrai, Ķekavas novada pašvaldība šobrīd veic visus nepieciešamos darbus, lai saņemtu būvatļauju Nākotnes ielas viena posma rekonstrukcijai Ķekavā. Projekta īstenošanai pašvaldība piesaistījusi Eiropas Savienības līdzfinansējumu.

Plānots, ka jau pavisam drīz, iestājoties piemērotiem laika apstākļiem, tiks uzsākti remontdarbi Nākotnes ielā - posmā no tiltiņa pār Ķekavas upīti līdz Misas kanālam. Iela tiks atjaunota 280 m garumā, izbūvējot gājēju ietves, lietus ūdens novadīšanas sistēmu un autostāvvietu. Tāpat tiks rekonstruēts stāvlaukums pie Nākotnes ielas 36/14 daudzdzīvokļu mājas.

Nākotnes ielas remonts ir ļoti nepieciešams, jo tā atrodas līdzās tādiem svarīgiem mūsu ciemata objektiem kā topošā sākumskola, privātskola Gaismas Tilts 97, Ķekavas Mūzikas skola, kā arī daudzu ķekaviešu dzīvesvietas. Iedzīvotāji aicināti būt saprotošiem – satiksmes ierobežojumi būs vien īslaicīgs apgrūtinājums nākotnes ērtību vārdā.

Inga Auziņa

Satiksmes organizācijas shēma remontdarbu laikā

Apbraucamo ceļu vizualizācija