Pļavniekkalna sākumskola iegūst eTwinning sertifikātu

Ķekavas novada Pļavniekkalna sākumskola ir  ieguvusi eTwinning sertifikātu.

eTwinning ir Eiropas Savienības programma mūžizglītības jomā, kuras mērķis ir veicināt izglītības iestāžu sadarbību, izmantojot informācijas un komunikācijas tehnoloģijas.
Projekta pamatdarbības joma ir portāls www.etwinning.net, kas nodrošina iespēju 33 valstu (skolas no Eiropas Savienības, Norvēģijas, Īslandes, Horvātijas, Turcijas un Šveices, kā arī no Bujušās Dienvidslāvijas republikas Maķedonijas) skolotājiem un skolēniem darboties drošā interneta vidē – veidot virtuālos sadarbības projektus, izvietot savus metodiskos materiālus, piedalīties interešu grupās, apgūt tālmācības kursus par IKT izmantošanu skolā dažādos mācību priekšmetos, kā arī atrast sadarbības partnerus citiem projektiem (Comenius, Nordplus u.tml.)