Skolēni prezentē savas idejas

No 11.-15.februārim Ķekavas vidusskolas septīto klašu audzēkņiem norisinājās projektu nedēļa, kuras ietvaros, balstoties uz organizācijas Latvijas Zaļais punkts un projektu „Mācoties no dabas”, mācībspēki un skolēni izvēlējās tematu saviem projektiem. 4. aprīlī projekta dalībnieki prezentēja savas idejas Ķekavas novada Domes priekšsēdētājam un pašvaldības pārstāvjiem.

Projekta laikā Ķekavas vidusskolas septīto klašu audzēkņi iepazina dažādus dabas principus, kā arī izvēlējās teritoriju pie Ķekavas upes. Pēc teritorijas apzināšanas gatavoja maketus no dabai draudzīgiem materiāliem ar līdzīgu reljefu kā dabā. Uz maketiem tika izvietotas mājas un citi vides elementi, no dabai draudzīgiem materiāliem – koka un akmens.  7.b klases  pārstāvji prezentēja savu maketu „Atpūtas laukums”   ar dabā esošām dzirnavu drupām, galdu, ugunskura vietu, būvi, atkritumu urnu  un tiltiem pāri upei, savukārt 7.a klase prezentēja maketu ar izvēlētās teritorijas reljefu par tēmu „Būvēsim māju”, papildus tika uzbūvētas dažādas eko mājas (Simsonu, tornis, cietoksnis, guļbūve, putnu ligzda un u.c.).  7.c klases skolēniem  izvēlētā tēma bija „Eko komplekss” , kurā ietilpa uz dabā esošām  drupām izveidota dzīvnieku patversme, noliktava ar iespējām glabāt dzīvnieku barību un eko ēka ar saules kolektoru .

Attīstības daļa