Volejbola komanda VK LSPA/Ķekavas novads izcīna bronzu

VK LSPA/Ķekavas novada volejbola komanda Latvijas Nacionālās līgas volejbolā finālsērijā par trešo vietu, sestdien, otro reizi pārspēja sporta kluba "Limbaži" volejbolistus. Ar šo uzvaru komanda savā debijas sezonā, pēc ranga otrajā spēcīgākajā Latvijas volejbola turnīrā, izcīnīja godalgoto trešo vietu.

Trīs dienas pēc grūtas uzvaras piecos setos savā laukumā Baložu vidusskolas sporta zālē Ķekavas novada komanda viesojās pretinieku laukumā. Šoreiz panākums tika gūts četros setos – 3:1 (25:23, 20:25, 25:19, 25:23), un sērijā līdz divām uzvarām rezultāts 2:0.

Cīņu par Nacionālās līgas čempionu titulu turpina volejbola kluba Mārupe un Kuldīgas novada sporta skolas/”K-Volejs” volejbolisti. Šobrīd sērijā rezultāts ir 2:1 Kuldīgas komandas labā. Kuldīgas komanda pusfinālā pārspēja VK LSPA/Ķekavas novada komandu. Sērija ilgs līdz kāda no komandām izcīnīs trīs uzvaras.

Gints Krauja