Bezmaksas lielseminārs ”Kvalitatīva likumdošana – pamats sekmīgai darbībai un izaugsmei”

16. maijā Rīgā, augstskolas Turība konferenču zālē, notiks bezmaksas lielseminārs ”Kvalitatīva likumdošana – pamats sekmīgai darbībai un izaugsmei”, kuru organizē izdevniecība Lietišķās informācijas dienests un SEB banka. Tajā augstas amatpersonas un sabiedrībā autoritatīvi speciālisti analizēs nopietnākās esošās un topošās izmaiņas nodokļu politikā un to iekasēšanā, kā arī turpmāko iespējamo attīstību.

„Ko mums visiem gatavo valdība; pie kā īpaši piestrādā un kā turpmāk strādās Valsts ieņēmumu dienests, kā notiekošo vērtē nodokļu konsultanti, juristi un vadošie ekonomisti – to ir ļoti svētīgi visiem uzzināt jau laikus,” norāda žurnāla Bilance galvenais redaktors Guntis Rozenbergs, kurš vadīs šo semināru.

Noslēgumā visi apmeklētāji varēs piedalīties loterijā par planšetdatoru un omulīgā gaisotnē baudīt uzņēmuma jubilejas torti un šampanieti.

Seminārs notiks 16. maijā Rīgā, augstskolas Turība konferenču zālē, no plkst. 10.00 līdz 15.00.

Jautājumu gadījumā, sazināties ar izdevniecības Lietišķās informācijas dienests Klientu servisu pa tālruni: 67606110 vai e-pastu lid@lid.lv.

Reģistrēties semināram