Zaļais starts vasarai

30.aprīlī Ķekavas sporta kompleksā tika dots zaļais starts Latvijas mazpulku XV Latvijas sporta spēlēm, kurās visas dienas garumā gandrīz četri simti lauku jaunieši no visām Latvijas malām sacentās izveicībā un izturībā, lai pierādītu, ka Latvijas laukos ir spēks.

Biedrība „Latvijas mazpulki”  ir viena no lielākajām bērnu un jauniešu organizācijām ar stabilām tradīcijām, kas neiznīkst pat šī brīža ekonomiskajā situācijā. Šīs būs jau 15 sporta spēles, un līdz ar to īpaši vērienīgas – trijās vecuma grupās sacentīsies 80 komandas no vairāk kā 40 mazpulkiem. Spēļu organizēšanā iesaistās ne tikai Latvijas mazpulku vadība un brīvprātīgie, bet arī Jauno Zemnieku klubs un Daugmales pamatskola sportiski domājošā direktora Andra Ceļmalnieka vadībā. Pasākuma galvenais atbalstītājs ir Ķekavas novada dome. Turklāt sporta spēļu dalībnieku vidū būs arī skolēni no tādām skolām, kurās vēl nav mazpulku klubi – no privātskolas „Gaismas tilts 97”, un Ķekavas vidusskolas.

Sabiedrisko attiecību daļa