Ķekavas novada pašvaldības iestāžu turnīrs basketbolā

23. maijā Baložu vidusskolā norisinājās Ķekavas novada pašvaldības iestāžu turnīrs basketbolā, kurā ar spēkiem mērojās sešas komandas - Ķekavas novada pašvaldība, Baložu vidusskola, Ķekavas novada Kultūras aģentūra, Ķekavas novada sporta aģentūra, Reģionālā pašvaldības policija un Ķekavas vidusskola. Visu turnīra laiku komandas pavadīja azarts, kas mijās ar pozitīvām emocijām, lai pierādītu, kura no Ķekavas novada pašvaldības iestādēm ir labākā basketbolā.

Sīvā cīņā par spēcīgāko komandu tika kronēta Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra, kura finālā mērojās spēkiem ar Baložu vidusskolas komandu. Trešo vietu ieguva Reģionālās pašvaldības policija. Trīs labākās komandas tika apbalvotas ar kausiem un diplomiem.

Kristaps Kalējs

28.05.2013.