Sveic novada izglītības iestāžu audzēkņus

30. maijā Doles tautas namā par izciliem sasniegumiem tika sveikti Ķekavas novada izglītības iestāžu audzēkņi. Uz svinīgo pasākumu bija ieradušies ne tikai audzēkņi, bet arī tie cilvēki, kuri ir palīdzējuši jauniešiem tiekties pretī teicamiem panākumiem – viņu vecāki, vecvecāki un pedagogi.

Apbalvojumus par augstiem sasniegumiem valsts un starptautiskā mērogā mācībās, sportā, mūzikā un mākslā saņēma novada skolēni un viņu pedagogi gan no vispārizglītojošām mācību iestādēm, gan no mākslas, mūzikas un sporta skolām. Klātesošos sveica novada domes priekšsēdētājs Roberts Jurķis, pašvaldības izglītības daļas vadītājs Vitolds Krieviņš, kā arī izglītības daļas speciālistes Aija Āre un Linda Zaķe. Sirsnīgā atmosfērā, vakara noslēgumā viesiem bija iespēja baudīt grupas „Henrix” muzikālo priekšnesumu – grupa, kuras sastāvā muzicē ķekavieši, kas absolvējuši mūsu novada izglītības iestādes.

Artūrs Zālītis

31.05.2013.