Septembrī atklās Daugmales bērnudārzu

7. septembrī norisināsies jaunā Daugmales bērnudārza atklāšanas svētki. Bērnudārza lielie būvniecības darbi ir noslēgušies un tuvojas tas brīdis, kad jaunās, saulainās un patīkamās telpas piepildīs bērnu čalas un smiekli.

Jaunajā bērnudārzā  uzņems bērnus četrās grupiņās, kurās rotaļāsies un mācīsies maksimums 24 bērni. Lielākas vecāku intereses gadījumā izveidos rezerves grupu ar 24 bērniem. Viena no grupām šajā pirmsskolas izglītības iestādē paredzēta bērniem no pusotra gada vecuma.

Atgādinām, ka pieteikt bērna vietu jaunajā Daugmales bērnudārzā var zvanot pa tālruni 67847169.

Bērnudārza būvdarbus veic  SIA „Modus Būve”, projektu finansē Ķekavas novada pašvaldība no 2013.gada pamatbudžeta līdzekļiem.

Atklāšanas svētki norisināsies 7.septembrī plkst. 11.00 „Skolā”, Daugmales pagastā, Ķekavas novadā.

Artūrs Zālītis

20.08.2013.